Настінні газові котли Viessmann Vitopend 100

Щоб опалювальна система і ГВП радували безперебійною роботою, варто замовити в нашому магазині газовий котел Viessmann Vitopend 100 (Вісман). Замовити таке оснащення за доступною ціною і з подальшим сервісним обслуговуванням можна в нашій компаніі «Котел-Сервіс». Ми працюємо на результат. Вам же залишається насолоджуватися комфортом у власному будинку.

Переваги газових котлів VIESSMANN Vitopend 100 (Вісман)

Це всесвітньо відомий німецький бренд. Сама його назва вже давно стало синонімом неперевершеної якості, інновацій і надійності. Сьогодні купити котел Вісман Вітопенд в Києві можна практично скрізь, але вигідніше здійснювати таке  придбання в нашій фірмі.
Серед основних переваг цього бренду варто виділити такі моменти:
  • педантичність - вся продукція проходить багаторівневі перевірки на всіх етапах виробництва;
  • надійність деталей і комплектуючих - виробник використовує тільки оригінальні запчастини, що дозволяє встановлювати високі стандарти, і дотримуватися їх;
  • енергоефективність - Європа прагне до економії енергоносіїв, тому з Viessmann ви скоротите споживання синього палива без зниження продуктивності;
  • висока продуктивність - ККД від 90% і вище;
  • просте управління - регулювати інтенсивність нагріву теплоносія тепер простіше простого;
  • лояльна вартість - ціна такого обладнання в нашій компанії цілком доступна.
Корисно знати: гарантія від виробника поширюється тільки на те обладнання, підключення якого проводили сертифіковані професіонали. Саме такі фахівці працюють в нашій організації. У нас можна не тільки придбати устаткування та комплектуючі, а й замовити його монтаж, запуск та налаштування, а також проведення комплексного сервісного обслуговування з продовженням гарантійного терміну.

Оригінальний газовий котел Вісман (Viessmann): ціна і сервіс

У нашій компанії працюють сертифіковані фахівці з ремонту та обслуговування Вісман. Ви отримуєте повний комплекс послуг: від допомоги в підборі і доставки, до установки і подальшого сервісу.
Газові котли Viessmann Вітопенд 100 важливо замовляти у професіоналів.Звертаючись до наших фахівців, ви отримуєте вагомі переваги:
  • повний комплекс послуг - доставка, установка, пусконалагоджувальні роботи, сервіс і профілактика, ремонт і т. д .;
  • кваліфіковані майстри - професійні консультації з підбору та подальшої експлуатації обладнання забезпечені, а також профілактика та усунення будь-яких неполадок;
  • швидка реакція - наші майстри прибувають в найкоротші терміни в будь-яку точку Києва і області, що дозволяє економити ваш час;
  • приємні тарифи - ми надаємо сервіс європейського класу за українськими цінами.
У нашій організації можна купити конденсаційні котли Вісман та інше оснащення за справедливою ціною і з доставкою. Ви отримуєте повний комплекс послуг, включаючи обслуговування опалювального обладнання, з тривалою гарантією.
26 145 грн.
№ A1JB011
Новинка 2017 года!  Двухконтурный настенный газовый котел Viessmann Vitopend с закрытой камерой сгорания. Один из самых малогабаритных и легких котлов в своем сегменте. Жидкокристаллический дисплей. Настоящее Немецкое качество с гарантией 3 года! Основные изменения в новых котлах:..
22 208 грн.
№ A1HB001
Одноконтурный настенный газовый котел Viessmann Vitopend с закрытой камерой сгорания. Один из самых малогабаритных и легких котлов в своем сегменте. Жидкокристаллический дисплей. Настоящее Немецкое качество с гарантией 3 года! Основные изменения в новых котлах: Дешевле предшественни..
25 074 грн.
№ A1HB002
Новинка 2017 года!  Одноконтурный настенный газовый котел Viessmann Vitopend с закрытой камерой сгорания. Один из самых малогабаритных и легких котлов в своем сегменте. Жидкокристаллический дисплей. Настоящее Немецкое качество с гарантией 3 года! Основные изменения в новых котлах:..
28 350 грн.
№ A1HB003
Новинка 2017 года!  Одноконтурный настенный газовый котел Viessmann Vitopend с закрытой камерой сгорания увеличенной мощности 34 кВт. Один из самых малогабаритных и легких котлов в своем сегменте. Жидкокристаллический дисплей.  Настоящее Немецкое качество с гарантией 3 года! ..
5/5
Рейтинг
Отзывы: 1
21 042 грн.
№ A1JB009
Новинка 2017 года!  Двухконтурный настенный газовый котел Viessmann Vitopend с закрытой камерой сгорания пониженной мощности 12 кВт. Один из самых малогабаритных и легких котлов в своем сегменте. Жидкокристаллический дисплей. Настоящее Немецкое качество с гарантией 3 года! Основны..
23 310 грн.
№ A1JB010
Новинка 2017 года!  Двухконтурный настенный газовый котел Viessmann Vitopend с закрытой камерой сгорания. Один из самых малогабаритных и легких котлов в своем сегменте. Жидкокристаллический дисплей. Настоящее Немецкое качество с гарантией 3 года! Основные изменения в новых котлах:..
29 610 грн.
№ A1JB012
Котел розрахований на площу до 340 кв.м і має потужність 34 кВт. Комплектація котел + сервісна книжка. Хочемо нагадати, що дані моделі котлів збираються в Туреччині. Як би Вам не розповідали в інших магазинах, але в Європі заборонено використання звичайних газових котлів, відповідно вироб..